سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

فروش گریس

فروش گریس

گریس مخلوطی ژلاتینی است که از ترکیب روغن، ماده غلیظ کننده (صابون) و مواد افزودنی ساخته میشود. گریسها نیز همانند روغن ها وظیفه به حداقل رساندن اصطکاک و سایش بین سطوح را برعهده دارند.

خواص فیزیکی گریس:

گریس در دمای عادی و دمای محیط معمولا جامد بوده و یا نیمه جامد می باشد و بر اساس مقدار گرانروی به نه درجه گوناگون (گرید) تقسیم می‌شوند. در نامگذاری گریس، شش گروه ایجاد می شود:

 • ١.کاربرد گریس
 • ٢.افزودنی های به کار رفته (در صورت وجود)
 • ٣.روغن های پایه سنتتیک (در صورت وجود)
 • ٤.درجه گریس
 • ٥.بالاترین دمای مجاز عملیاتی
 • ٦.کمترین دمای مجاز عملیاتی

موارد مصرف گریس:

 1. گریس ها سبب کاهش هزینه در مصرف می شوند زیرا تعداد دفعات روانکاری با آن ها در مقایسه با روغن ها کمتر است و توجه بهداین مسئله زمانی اهمیت پیدا می کند که دسترسی به ماشین آلات سخت تر باشد مانند : بلبرینگ هایی که در دسترس نیستند , خطوط محرکه و … گریس سبب خروج برخی مواد اضافه شده و یک مانع اساسی برای ورود گرد و خاک محسوب می شود.
 2. اگر با گریس روانکاری انجام دهیم در هزینه ی کاسه نمدها و آب بندی قطعات صرفه جویی کرده ایم و کاسه نمدهایی که به وسیله ی روغن آب بندی می شوندچون اصطکاک بیشتری با قطعات پیدا می کنندسبب هدر رفتن نیروی بیشتر می شوند. طول عمر گریس به نسبت روغن بالاست و به طوری که طول عمر گریس با قطعه یکی است .
 3. اگر روانکاری را با گریس انجام دهیم چون دوام و ماندگاری بیشتری دارند سبب طول عمر بیشتر قطعه نیز می شوند.
 4. اصطکاک متر در زمان به راه اندازی دستگاه دارند
 5. سبب حل مشکل روانکاری در مجاورت آب شده اند
 6. گریس ها در دماهای بسیار بالا, شوک های مداوم , سرعت پایین, فشار زیاد کار می کنند

شرکت پارسیس سگال پویا به مدیریت:محسن بخشی نژاد علاوه بر فروش انواع روغن های صنعتی و روانکارها در کشور و خاورمیانه , در فروش انواع گریس, گریس های صنعتی,گریس های تخصصی و… تجربه بالایی دارد.این شرکت با مدیریت بخش فروش:میلاد بخشی نژاد به دلیل ارائه محصولات باکیفیت, توانسته اعتماد مشتریان عزیزرا کسب نماید و هرروز بر تعداد مشتریان خویش بیفزاید و نام خود را به عنوان شرکتی معتبر و قابل اطمینان در ذهن ها ثبت نماید.