سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

روغن دریایی شل

روغن دریایی شل

روغن دریایی شل

روغن های دریایی جهت استفاده در قطعات مختلف طراحی شده است. با توجه به شرایط سخت عملیات در محیط های اطراف دریا این روغن ها دارای خواص بسیار بالای ضد پوسیدگی و اکسیداسیون هستند و از فرسودگی قطعات بر روی دریا جلوگیری می کنند.

انواعی از روغن های دریایی شل و کاربرد این این روغن ها به شرح زیر می باشد:

روغن دریایی شل
روغن دریایی شل

روغن های دریایی کمپرسور هوا

روغن شل کورنا Shell Corena: برای روانکاری تجهیزات اپراتورها به بهینه سازی عملکرد و کارایی بالا و همچنین ماندگاری بیشتر روغن کمک می کند و در برابر سایش محافظت می کند.

بلبرینگ و سیستم گردشی

روغن شل مورلینا Shell Morlina: روان کننده کاملا مصنوعی غنی شده همراه با مواد افزودنی فشار شدید EP که تحت شرایط عملیاتی آلودگی آب، گرد و غبار یا خاک به عملکرد خود ادامه می دهد و طولانی ترین عمر روغن را در شرایط سخت فراهم می کند.

روغن دریایی شل
روغن دریایی شل

کمپرسور گاز

روان کننده کمپرسور گاز مطابق با نیازهای فنی و عملیاتی طراحی شده است که محافظت و روانکاری مداوم از تجهیزات را در بر دارد.

روغن سیستم های دنده ای

روغن شل اومالا Shell Omala: روان کننده تجهیزات اپراتورهای دریایی که به بهبود عملکرد و کارایی بالا کمک کرده، در برابر سایش محافظت و عمر روغن طولانی تر شده است.

گریس دریایی

گریس شل مارینه Shell Marine:گریس چند منظوره پیشرفته مصنوعی پلی یوریا برای استفاده تحت شرایط عملیاتی دمای شدید طراحی شده است.

روغن موتور دریایی

طیف گسترده ای از روغن موتورهای دریایی برای کم کردن رسوب و تمیز نگه داشتن موتور استفاده می شوند.

روغن موتور شل آرجاینا Shell Argina:مخصوص موتورهای چهارزمانه دیزلی با قابلیت تمیز نگه داشتن پیستون، خنک کننده و محافظت از خوردگی.

روغن موتور شل الکسیا Shell Alexia:روغن سیلندر برای استفاده در موتورهای دو زمانه دیزلی با سرعت پایین

روغن هیدورلیک و کمک فنر

روغن هیدرولیک شل تلوس Shell Tellus:روان کننده هیدرولیک به تجهیزات کمک می کند تا قابلیت تجزیه پذیری و پاکیزگی قابل اطمینان در انتشار هوا با آخرین فناوری روز دنیا برای افزایش عمر پمپ تحت شرایط عملیاتی شدید که مطابق با استانداردهای جهانی طراحی شده است.

روغن دریایی شل
روغن دریایی شل

روغن کمپرسور یخچال و فریزر

روغن کمپرسور شل Shell Refrigration Oil:روغن تبرید که برای محافظت از تجهیزات سیستم با کارایی بالا مطابق با نیازهای فنی و شرایط عملیاتی مورد نیاز شما که باعث بهبود عملکرد سیستم می شود.

روغن انتقال حرارت

روغن انتقال حرارت شل اسپیراکس Shell Spirax:روغن مایع انتقال گیربکس با کیفیت برتر و کارایی بالا مناسب برای انتقال نیرو تحت شرایط عملیاتی سنگین

روغن توربین

روغن شل توربو Shell Turbo: روان کننده توربین که به بهبود عملکرد کمک کرده، ماندگاری روغن و کارایی سیستم افزایش پیدا کرده و در برابر خوردگی و رسوبات محافظت می کند.

روغن دریایی شل
روغن دریایی شل

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش انواع روانکارهای صنعتی با ما در ارتباط باشید. شرکت بازرگانی پارسیس سگال پویا با سالها تجربه یکی از معتبرترین واردکنندگان روانکارهای صنعتی از برندهای معروف جهانی نظیر شل، توتال، کاسترول و… می باشد.