سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

دسته بندی روانکارها و روغن صنعتی شل

دسته بندی روانکارها و روغن صنعتی شل

شرکت شل (Shell): رویال داچ شل، (به انگلیسی: Royal Dutch Shell) که معمولأ بنام شل شناخته می‌شود، شرکت هلندی-بریتانیایی است، که دفاتر مرکزی آن، در شهرهای لاهه، هلند و لندن، بریتانیا مستقر می‌باشند.
رویال داچ شل، از اولین شرکت‌های نفت و گاز جهان است. این کمپانی، در سال ۲۰۱۱ به‌عنوان دومین شرکت بزرگ جهان، انتخاب شد. این شرکت همچنین، یکی از شش کمپانی بزرگ نفتی جهان است، که با عنوان “سوپرمیجر”، شناخته می‌شوند.
حوزه فعالیت‌های شرکت رویال داچ شل، کل زنجیرهٔ صنایع نفت و گاز را در بر می‌گیرد، از اکتشاف، استخراج، پالایش؛ نفت خام و گاز طبیعی گرفته، تا توزیع و بازاریابی نفت، گاز و فراورده‌های نفتی. بخش دیگر عملیات شرکت شل، مربوط به احداث خطوط لوله انتقال و نیز ساخت پالایشگاه‌ها، مجتمع‌های پتروشیمی و کارخانجات شیمیایی می‌باشد.
این شرکت همچنین، در زمینه تولید و ارائه محصولات پتروشیمی، فرآورده‌های شیمیایی، تولید و توزیع برق فعالیت می‌کند. کمپانی شل، بزرگ‌ترین عرضه‌کننده انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان است، که تولید و توزیع سوخت‌های زیستی، انرژی بادی، انرژی خورشیدی و هیدروژنی را در بر می‌گیرد.
شل یکی از شرکتهای نفتی است که در زمینه های مختلف اعم از گاز , نفت , انرژی فعالیت می نماید و محصولات گوناگونی را در زمینه ی روانکارها و روغن های صنعتی مثل انواع گریس صنعتی و روغن موتور تولید می کند .

انواع روغن صنعتی شل

روغن موتور الکسیا
گریس شل الوانیا
روغن شل کلاووس
روغن صنعتی کسیدا
روغن موتور صنعتی شل هلیکس ( Shell helix ) متناسب برای ماشین های سبک
روغن صنعتی ریمولا ( shell rimula ) مناسب ماشین آلات سنگین و کامیون ها
روغن موتور صنعتی ( shell Advance ) مناسب موتور سیکلت ها

دسته بندی روانکارهای شل

روغن شل مناسب موتورهای گازی ( mysella )
گریس های نسوز شل بر پایه های لیتیوم ( Alvania )
مخصوص کمپرسور خنک کننده ( clavus )
روغن صنعتی مخصوص یاتاقان صنعتی ( morlina )
روغن صنعتی شل مخصوص صنایع هوایی ( aero sell )
روغن هیدرولیک شل ( tellus )
و ..

شرکت پارسیس سگال پویا با سال ها تجربه از بزرگترین واردکننده های انواع روغن شل در ایران و خاورمیانه است.این شرکت با آزمایش تخصصی محصولات در آزمایشگاه و مشاوره فنی در زمینه خرید برای مشتریان و ارائه ضمانت نامه رسمی توانسته نام خودرا به عنوان برندی معتبر برای خرید انواع روغن شل اصل و سایر روغن های صنعتی و روانکارها در ذهن مصرف کنندگان و مشتریان خود ثبت نماید.

پارسيس سگال پويا
پارسيس سگال پويا