سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

خرید انواع روغن شل

خرید انواع روغن شل

خرید انواع روغن شل

کمپانی شل در بیش از 70 کشور نمایندگی فعال دارد. بزرگترین شرکت تا به آن در ایالات متحده از مهم‌ترین بنگاه‌های اقتصادی آمریکا به شمار می‌آید. که مسئولیت مدیریت دارایی‌های این شرکت در ایالات متحده را بر عهده دارد.

ریشه‌های تاسیس رویال داچ شل به سال 1890 باز می‌گردد که جین باپتیست و هنری دیتردینگ اقدام به تاسیس این شرکت در هلند نمودند. شعبه بریتانیایی نیز در سال 1897 توسط مارکوس ساموئل بنیان گذارده شد. در سال 1907 با ادغام دو ابرشرکت رویال داچ و کمپانی شل شرکت بزرگ رویال داچ شل شکل گرفت.

از نظر عملیات اجرایی، فعالیت‌های شرکت رویال داچ شل به چهار گروه عمده تقسیم می‌شوند:

1-بخش بالادستی بین المللی

2-بخش پایین دستی

3-بخش بالادستی آمریکا

4-بخش پروژه‌ها و فناوری

وظایف بخش های شل

بخش بالادستی بین المللی مدیریت پروژه‌های خارج از آمریکا را بر عهده دارد و وظیفه آن اکتشاف و استخراج نفت و گاز از میادین نفت خیز و انتقال آن‌هاست.

بخش پایین دستی شل مدیریت توزیع، بازاریابی و مدیریت کارخانه‌های تولید فرآورده‌ها و مشتقات نفتی و شیمیایی را بر عهده دارد. همچنین مسئول ساخت پالایشگاه‌ها، کارخانجات و احداث خطوط لوله انتقال نفت و گاز است.

بخش بالادستی امریکا مدیریت پروژه‌های نفت و گاز در آمریکای شمالی و جنوبی را بر عهده دارد. بخش پروژه‌ها و فناوری مسئول مدیریت تحویل پروژه‌های بزرگ و نظارت بر کلیه مراکز تحقیقاتی مواد شیمیایی و انرژی‌های جدید در سراسر جهان است.

خرید انواع روغن شل
خرید انواع روغن شل

محصولات و فرآورده های شل

حوزه فعالیت‌های شرکت شل بسیار گسترده بوده و تمام زنجیره صنایع نفت و گاز را در بر می‌گیرد، از عملیات اکتشاف و استخراج نفت خام و گاز طبیعی تا پالایش، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی و تولید محصولات پتروشیمی و مواد شیمیایی.

اما از مهم‌ترین تولیدات این کمپانی بزرگ، روغن‌ها و روانکار‌های صنعتی هستند، که در بیش از 100 کشور توزیع می‌شوند. روانکارها ماده ای هستند که به منظور حفظ و اطمینان از عملکرد ماشین آلات به کار گرفته می‌شوند.

توصیف کار آن‌ها به شرح زیر است:

به کار‌گیری برخی مواد روغنی یا گریسی به منظور تقلیل سایش.

همچنین روان کننده‌های متشکل از روغن حاوی افزودنی‌هایی هستند که خواص آن‌ها را تقویت، افزایش و یا کاهش می‌دهد.

روانکارها و گریس ها و روغن شل جزو با کیفیت‌ترین تولیدات این صنعت محسوب می‌شوند.

تعدادی از محصولات این شرکت در این زمینه به شرح زیر است:

روغن موتور هلیکس شل

روغن شل کامپتلا

روغن موتور تراک اسپشیال ریمولا

گریس نسوز برای صنایع فولادی و انواع برندهای روغن‌ صنعتی برای مایعات انتقال، روغن موتور، روغن دنده‌ای و روغن‌های هیدرولیکی همچنین روان کننده‌های مصنوعی، روغن‌های انتقال حرارت، روغن پمپ وکیوم، روغن توربین‌های صنعتی و سیلندر بخار… مناسب است.

قیمت و خرید فروش روغن شل (shell)

شل، برترین تأمین کننده روانکار صنعتی در سطح جهان است که روان کننده‌های پیشرو در بازار را به مصرف‌کنندگان بیش از 100 کشور جهان عرضه می‌کند.

این کمپانی در زمینه محصولات خود، باعث شکل گیری یک بینش تکنولوژیکی در سطح جهان شده و بهترین فرمولاسیون را برای وسیله نقلیه شما ارائه می‌دهد. امروزه وسایل نقلیه موتوری به روغنی نیاز دارند که با تقاضاهای متغیر آن‌ها همگام باشد و عملکرد و عمر موتور را بهبود ببخشد.

به همین دلیل است که کمپانی شل فناوری PurePlus، روشی کاملاً جدید را برای تولید روغن پایه، مؤلفه اصلی روغن موتور، ابداع کرده است. اولترا هلیکس شل با فناوری PurePlus اولین روغن موتور مصنوعی است که از گاز طبیعی طراحی شده و به ماندگاری و عمر طولانی مدت موتور کمک می‌کند.

فناوری PurePlus کمپانی شل فرآیندی انقلابی است که گاز طبیعی را به روغن پایه کریستالی شفاف تبدیل می‌کند و تقریباً هیچ یک از ناخالصی‌های موجود در نفت خام را ندارد.

روغن پایه تقریباً 75-90٪ روغن موتور را تشکیل می‌دهد و بنابراین این یک تغییر قابل توجه در ترکیبات روغن موتور است. این فناوری در اصل، روغن پایه‌ای را تولید می‌کند که باعث افزایش ویسکوزیته، کاهش اصطکاک و بهبود عملکرد موتور در مقایسه با روغن‌های پایه سنتی می‌شود.

این بدان معنی است که به افزایش عمر موتور، کاهش هزینه‌های نگهداری، کاهش مصرف روغن، افزایش مصرف سوخت و نظافت بهتر موتور کمک می‌کند.

خرید انواع روغن شل
خرید انواع روغن شل

انتخاب و خرید روغن و گریس شل (shell)

کمپانی هلندی _ بریتانیایی شل (shell) از جمله شرکت‌های مطرحی است که محصولات نفتی آن به خصوص گریس ها و روغن های شل، به واسطه ویژگی‌های منحصر به فرد خود، به وفور مورد توجه و مصرف قرار گرفته‌اند.

اما نکته‌ای که در اینجا حائز اهمیت است، انتخاب صحیح روغن‌های این کمپانی جهت خرید است، خصوصاً که تعداد روغن‌ های تقلبی شل (shell) در بازار افزایش یافته و هر گونه سهل انگاری در هنگام انتخاب و خرید، صدمات و خسارات جبران ناپذیری را به موتور وسیله نقلیه یا دستگاه شما وارد نموده و از عمر مفید آن‌ها می‌کاهد.

روغن اصل و مرغوب برند شل (shell) از اصطکاک پایین و ویسکوزیته بالایی برخوردار است و قادر است که قطعات دوار و متحرک موتور وسیله نقلیه شما را به نحو احسن روانکاری کند که خوشبختانه شرکت بازرگانی پارسیس سگال پویا مفتخر است که جدیدترین و باکیفیت ترین روغن‌های ارائه شده کمپانی شل را همراه با گواهی اصالت کالا، به مشتریان عزیز خود در سراسر ایران عرضه نماید.

قیمت روغن شل (shell)

روغن شل (shell) فرآورده‌ای وابسته به نفت و گاز یا مشتقات این دو است، از این رو قیمت آن در بازار متغیر بوده و طیف ثابتی را در بر نمی‌گیرد و همواره تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار خواهد داشت که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

عوامل مؤثر بر قیمت روغن شل (shell)

نوسانات قیمت نفت و گاز

نوسات قیمت ارز و دلار

قوانین عرضه و تقاضا

ترکیبی از تقاضای پایدار و تولید بیش از حد، فشار زیادی را بر قیمت نفت و به طبع آن قیمت روغن شل وارد کرده است.

خرید انواع روغن شل
خرید انواع روغن شل

شرایط احتمالی موقتی

(همانند تحریم، شیوع ویروس کرونا)

بلایای طبیعی

وقوع چنین حوادثی، به طور بالقوه، تولید را مختل و میزان عرضه را کاهش داده و در نتیجه، همه قیمت گذاری‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

هزینه‌های تولید و حمل و نقل

این هزینه‌ها بر قیمت‌‌ها و همچنین ظرفیت ذخیره سازی تأثیر می‌گذارد. از طرفی اگرچه تأثیر کمتری دارد، اما جهت گیری نرخ بهره نیز می‌تواند بر قیمت روغن‌های شل (shell) تأثیر بگذارد.

بی ثباتی سیاسی

بی ثباتی سیاسی می‌تواند بر عرضه تأثیر گذاشته و موجب افزایش قیمت شود.

مالیات کربن

اگر مالیات کربن اعمال شود، ارزش محصولات نفتی از جمله روغن ها و گریس ها را بسیار افزایش می‌دهد و گزینه‌های جایگزین را ارزانتر و جذاب‌تر می‌کند.

افزایش هزینه های استخراج

با تمام شدن منابع نفتی جهان، شرکت‌ها مجبور هستند نفت را از زیر زمین‌های عمیق تر استخراج کنند. این افزایش هزینه های استخراج در نهایت باعث افزایش هزینه تولید روغن‌های وابسته به نفت از جمله روغن شل خواهد شد.

کاربرد مدل
روغن دنده صنعتی اومالا (Omala) و تیولا (Tivela)
روغن هیدرولیک و کمک فنر تلوس (Tellus)، تلوس اس (Tellus S) و تلوس دنتاکس (Tellus Dentax)
روغن مخصوص صنایع هوایی آئرو شل (Aero shell)
روغن کمپرسور کورنا (Corena)، کمپتلا (Comptella) و مادرلا (Madrela)
روغن مخصوص بیرینگ های صنعتی/ روغن دنده صنعتی / روغن گردشی مورلینا (Morlina)
روغن گردشی دلیما (Delima)
روغن ترانس های صنعتی و صنایع برق دیالا (Diala)، دیالا اِی (Diala A)، دیالا بی (Diala B) ، دیالا دی (Diala D)، دیالا دی ایکس (Diala DX)
روغن موتور گازی / روغن موتور دریایی مایسلا (Mysella)
روغن انتقال حرارت ترمیا (Thermia)، ولووتا (Voluta) و کاسیدا (Cassida)
روغن کمپرسورهای خنک کننده کلاووس (Clavus)
روغن موتور دریایی آرجینا (Argina)، الکسیا (Alexia)، ریمولا (Rimula)، ملینا (Melina) و گادینیا (Gadinia)
روغن موتور دیزلی (مخصوص ماشین آلات سنگین) ریمولا (Rimula)، روتلا (Rotella)
روغن موتور بنزینی روغن موتور هلیکس (Helix)، اولترا هلیکس (Helix Ultra)، سوپر اولترا هلیکس (Helix Super Ultra)، سوپر هلیکس (Helix Super) و سوپر پلاس هلیکس (Helix Super Plus)
روغن توربین توربو تی (Turbo T)، توربو جی تی (Turbo GT)
روغن محافظ فسوس (Fesus)، انسیس فلوئید (Ensis Fluid)، کالیبریشن فلوئید (Calibration Fluid)
روغن ماشین افزار تونا اس (Tonna S)، تونا اس ام (Tonna S M)، تونا تی (Tonna T)، تونا تی ایکس (Tonna TX)