سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

گریس شل

گریس شل

گریس ها مهمترین و بهترین روان کننده های ماشین آلات صنعتی میباشد. طبعا مقدار استفاده از آن به با توجه به سرویس دهی متفاوت میباشد.

شرکت شل انواع گریس معمولی ، گریس کلسیمی ، گریس لیتیومی ، گریس سدیمی ، گریس سبز ، گریس نسوز ، گریس سیلیکون ، گریس پمپ، والوالین ، گریس ماشین شل جهت استفاده صنایع مختلف تولید می نماید. گریس های صنعتی شل دارای روغن پایه، صابون، افزودنی های بسیار مرغوب بوده که باعث کاهش اصطکاک و سایش و … می باشد. گریس های شل از صابون های سدیم، کلسیم، آلومینیوم، لیتیم و … تولید می گردد.

مشخصات فنی گریس شل:

ویژگی های گریس شل

  • دارای نقطه قطره شدن عالی
  • مقاوم در برابر حرارت و اکسیداسیون
  • دارای عمر طولانی
  • محافظت قطعات در برابر زنگ زدگی و خوردگی
  • مقاوم در برابر اکسیداسیون
  • دارای مقاومت برشی و ارتعاشی مطلوب

یکی از توصیه‌های اصلی فعالان صنعت روغن و گریس در سطح جهان به استفاده‌کنندگان از این محصولات استفاده از محصولات معتبر با برندهای معتبر می‌باشد. چرا که محصولات فاقد برند و گارانتی معمولاً دارای درجه کیفی اندکی می‌باشد و در بلندمدت سبب آسیب به لوازم و ادوات مشتریان می‌شوند. شرکت شل معمولاً محصولاتی را که دارای کیفیت اندکی هستند از رده خارج می‌کند.و محصولات باکیفیت بالا را به بازار مصرف ارائه می‌دهد.این شرکت در تولید انواع روغن‌های صنعتی دست بالا را در بازار در اختیار دارد. در حال حاضر این شرکت یکی از پرمصرف‌ترین روانکارهای صنعتی را در بازار ارائه می‌دهد.

گریس شل آلوانیا :

شرکت شل یکی از معتبرترین برندهای تولیدکننده روغن صنعتی و گریس در سطح جهان می‌باشد که گریس شل آلوانیا معروف ترین آن است.

شل آلوانیا از محصولات گریس صنعتی محسوب می‌شود.

 این محصول شرکت شل بسیار باکیفیت است و مرغوب بودن آن سبب شده تا مصرف کنندگان بسیاری برای مصرف به سمت این محصول روی بیاورند. گریس شل آلوانیا از وسایلتان در مقابل آسیب ها ، حفاظت های ویژه ی را انجام میدهد. گریس شل آلوانیا منجر به کاهش مقدار فرسایش، اصطکاک، جذب ذرات معلق و حرارت و رسوبات ته نشین شده می گردد.

گریس شل الوانیا همانند دیگر محصولات شرکت شل و انواع روغن شل مرغوب دارای خصوصیات بارزی می‌باشد که سبب جذب مصرف‌کنندگان به‌صورت بیش‌ازپیش به‌سوی محصولات این شرکت می‌شود.

گریس شل آلوانیا ، میزان اصطکاک و فرسایش، حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات ته‌نشین شده را کاهش می دهد.گریس شل آلوانیا از وسیله شما در برابر آسیب محافظت ویژه‌ای شود.