سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

روغن فوکس و روانکاری آن

روغن فوکس و روانکاری آن

در سال 1931 شرکت فوکس (Fuchs) توسط دکتر رادولف فوکس در شهر مانهایم آلمان تاسیس گردید. شرکت روغن فوکس با بیش از 80 سال تجربه امروز به عنوان بزرگترین تولیدکننده مستقل روانساز، روغن صنعتی و گریس در دنیا فعالیت می کند.

شرکت بازرگانی پارسیس سگال پویا به عنوان نمایندگی فوکس در ایران عرضه کننده ی انواع روغن صنعتی و گریس فوکس در ایران است.

به دلیل توجه و سرمایه‌گذاری مناسب در امر تحقیق و توسعه این شرکت، روغن فوکس همیشه در ابداع و معرفی جدیدترین سطوح کیفی روانسازهای صنعتی و اتومبیل در جهان، پیشتاز است، به گونه‌ای که با همکاری گسترده و نزدیک با شرکت‌های معتبر خودرو نظیر:MERCEDES BENZ, BMW, AUDI, MAN, VOLKSWAGEN قبل از معرفی و عرضه خودروهای جدید توسط این شرکت ها، روانسازهای مورد نیاز و هماهنگ با توان موتور توسط شرکت فوکس فرموله و عرضه می‌گردند و متعاقباً بیش از ۷۵٪ از خودروهای این شرکت‌ها با روغن فوکس از کارخانه خارج می‌شوند. با داشتن بالغ بر 10000 محصول در کارنامه ی خود، شرکت روغن فوکس همواره یک گام از پیشگامان صنعت روانسازی جهان جلوتر است.

محصولات خودرویی

  1. سری روانکار های فوکس تیتان (Fuchs Titan) با هدف روانکاری در اتومبیل، کامیون، اتوبوس، تجهیزات کشاورزی و کارخانجات.
  2. سری روانکارهای فوکس سیلکولن (Fuchs Silkolene) که به طور ویژه برای روغن موتور سیکلت طراحی شده اند.

روغن صنعتی

محصولات مهندسی عمران

  • سری روانکار های فوکس رنوکست (Fuchs Renocast) طیف وسیعی از روانکار های قالب گیری است که هنگام ریخته گری بتن استفاده می شود.

محصولات مهندسی مکانیک

  1. سری روانکار های فوکس اکوکات و اکوکول (Ecocut و Ecocool) روانکار فلزکاری و به طور خاص برای تراشکاری و برشکاری هستند.
  2. سری روانکارهای فوکس رنوفورم و ترنویل (Fuchs Renoform و Trenoil) در تولید فلزات استفاده می شوند که می توانند به صورت رسم، نورد یا فشار دادن در هر دو فرایند گرم و سرد به کار بروند.
  3. سری روانکارهای فوکس ترمیسول (Fuchs Thermisol) طیف وسیعی از روغن های خنک کننده که برای فرآیندهای حرارتی از جمله حرارت دادن و خنک کردن استفاده می شود.

محصولات با کاربری عمومی

  • گریس های فوکس رنولیت (Fuchs Renolit) طیف وسیعی از گریس صنعتی هستند کاربرد های مختلف از جمله استفاده در صنایع غذایی و حمل نقل هوایی