سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

تأمین‌کننده انواع روغن اصلی شل در کشور

تأمین‌کننده انواع روغن اصلی شل در کشور

روغن صنعتی و روغن موتور سنتتیک امروزه با برندهای مختلف نظیر شل، موبیل، روغن کاسترول و توتال و… عرضه می‌شوند که می‌تواند باعث عملکرد بهتر و افزایش عمر دستگاه شوند.

روغن سنتتیک در بازه دمایی بالاتر از روغن‌های با پایه مینرال کار می‌کند. این مهم باعث می‌شود عمر روغن افزایش چشمگیری داشته و سرویس تعویض روغن در بازه زمانی طولانی‌تر انجام گیرد، همچنین باعث بهبود مصرف سوخت می‌شود. اگرچه روغن سنتتیک در بدو امر ممکن است گران‌تر به نظر برسد؛ اما این مزایا درنهایت صرفه‌ی اقتصادی استفاده از آن را در بلندمدت توجیه می‌کند.

عملکرد روغن های سنتتیک در دماهای مختلف

روغن سنتتیک عملکرد بهتری در دماهای پایین و بالا دارد. در شروع روزهای سرد زمستانی یا در مناطق سرد که دمای هوا حدود صفر درجه یا پایین‌تر از آن است، روغن سنتتیک به دلیل داشتن نقطه ریزش پایین‌تر، کار روانکاری را سریع‌تر شروع و باعث بهبود کارایی و عملکرد دستگاه می‌شود.

همچنین در دمای بالا، گرانروی روغن‌های سنتتیک به دلیل ضریب گرانروی بالا به شکل غلیظ‌تری باقی می‌ماند. این بدان معنا است که لایه‌ی روان‌ساز شکل گرفته روی سطوح، در دماهای بالاتر امکان محافظت بهتر از دستگاه را فراهم می‌سازد.

خرید روغن صنعتی شل

شرکت شل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نفتی جهان و تولید کننده انواع روغن موتور شل و روغن صنعتی شل است. از انواع آن می‌توان به روغن کمپرسور شل، روغن دنده شل، روغن توربین شل، روغن حرارتی شل، روغن تراش شل، روغن نسوز شل و… اشاره کرد.

همچنین شرکت شل تولیدکننده انواع روغن موتور شل، روغن موتور دریایی شل و روغن هوایی ایروشل نیز است. امروزه روغن شل یکی از پرمصرف‌ترین روانکارهای مصرفی در حمل‌ونقل جاده‌ای و صنایع مختلف نظیر سیمان، پتروشیمی، تولید برق، خودروسازی، مواد غذایی و … است. روغن صنعتی شل شامل انواع مختلفی از روغن است که برای مصارف صنعتی مختلف تولید می‌شود. قبل از خرید روغن شل اطلاعات تولیدکننده دستگاه را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز خود و گرید مناسب استفاده کنید.

پارسيس سگال پويا
پارسيس سگال پويا

شرکت پارسیس سگال پویا با سال‌ها تجربه به عنوان یکی ازبزرگترین واردکننده های روغن و روانکارهای صنعتی ، فروش گریس و روغن‌های تخصصی در ایران و خارج از کشور، تأمین‌کننده انواع روغن اصلی شل است و توانسته اعتماد مشتریان عزیز را جلب نماید.