سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

پارسیس سگال پویا بزرگترین واردکننده روغن شل

پارسیس سگال پویا بزرگترین واردکننده روغن شل

شرکت نفتی رویال داچ شل (که معمولا با نام شِل نیز خوانده می شود) شرکت نفت ، گاز و تولید کننده روغن صنعتی و گریس است. دفاتر مرکزی این شرکت در شهرهای بزرگی همچون لاهه،لندن دایر می باشد. 

شرکت پارسیس سگال پویا ناظم به عنوان وارد کننده رسمی شل در ایران عرضه کننده ی انواع روغن صنعتی و گریس از برند شِل در ایران است.

قدمت این شرکت بزرگ به بیش از 200 سال قبل بر می گردد. موسسان این شرکت جین با پتیست، آگوست کسلر و هنری دیتردینگ برای اولین بار در هلند پایه ریزی رویال داچ را انجام دادند. شرکت مکمل آن نیز ( شرکت شِل) توسط مارکوس ساموئل در پادشاهی بریتانیا تاسیس گردید.در سال 1907 با ادقام شرکت نفت رویال داچ و کمپانی شِل، شرکت رویال داچ شِل شکل گرفت.

شرکت شل از بزرگترین شرکت های نفتی جهان است. فعالیت های شرکت رویال داچ شل شامل تمامی صنایع نفت و گاز از جمله: اکتشاف، استخراج و پالایش نفت خام و گاز طبیعی و تولید مواد شیمیایی و فرآورده های پتروشیمی و نفتی در بر می گیرد.

شرکت روغن شل به همراه شرکت های اکسان موبیل، شورون، بی پی و توتال به عنوان پنج شرکت بزرگ نفتی جهان به شمار می روند.

شرکت روغن شل از بزرگترین تولید کنندگان برق در جهان و همچنین پیشتاز در صنعت تولید انرژی های تجدید پذیر همانند تولید و پخش سوخت های زیستی، انرژی بادی، انرژی خورشیدی است. شرکت نفتی رویال داچ شل در بیش از 90 کشور جهان فعالیت می کند و بالغ بر 47 پالایشگاه در جهان دارد. این کمپانی به طور متوسط در روز 3/1 میلیون بشکه نفت خام تولید می کند. این شرکت همچنین صاحب بیش از 44,000 پمپ بنزین در سراسر آمریکا است.

شرکت نفتی شل به عنوان بزرگترین تولید کننده فرآورده های نفتی بخش اعظمی از تولیدات روغن صنعتی ، گریس و روانساز های صنعتی در جهان را به عهده دارد و در بیش از 90 کشور جهان این محصولات را عرضه می کند.

شرکت پارسیس سگال پویا ، به عنوان وارد کننده رسمی شل در ایران مفتخر به همکاری با شرکت های بزرگ ایرانی و صنایع مهمی همچون: خودروسازی، نظامی، صنایع هوایی و دریایی، صنایع غذایی و داروسازی، ذوب و تولید فلزات، فولاد، کشاورزی و نساجی است.

شرکت پارسیس سگال پویا بزرگترین واردکننده روغن شل می باشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.