سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

شرکت shell

شرکت shell

شرکت shell

شرکت رویال داچ شل یک شرکت چند ملیتی هلندی-انگلیسی است که در زمینه نفت و گاز و مشتقات نفتی فعالیت می کند.دفتر اصلی شرکت رویال داچ شل که به طور مختصر شرکت شل می نامند در شهر لاهه هلند و لندن انگلیس قرار دارد.

این شرکت در زمینه های مختلفی از جمله توسعه و تولید نفت خام،گاز طبیعی،بازاریابی محصولات پتروشیمی و  همچنین تولید محصولات و مشتقات نفتی فعالیت می‌کند.

شرکت shell
شرکت shell

شرکت رویال داچ شل در سال ۲۰۱۱ با درآمد ۴۷۰ میلیارد دلار،به‌عنوان دومین شرکت بزرگ جهان براساس میزان درآمد معرفی شد.این شرکت همواره طی سال ها فعالیت خود در زمینه فرآورده های پتروشیمی و محصولات نفتی و گازی بین برترین شرکت های نفتی قرار داشته است.

شرکت رویال داچ شل در ۹۰ کشور جهان فعالیت می کند و ۴۷ پالایشگاه را در سرتاسر جهان در اختیار دارد. همچنین این شرکت توان تولید نفت خام به مقدار متوسط بیش از ۳ میلیون بشکه در روز دارد. شرکت شل دارای شبکه گسترده‌ای از ۴۴٫۰۰۰ جایگاه پمپ بنزین در کشورهای مختلف دنیا می‌باشد.

 

بزرگترین و اصلی ترین شرکت زیرمجموعه رویال داچ شل، شرکت شل می باشد، که دفتر مرکزی آن در کشور ایالات متحده آمریکا و در شهر هیوستون-تگزاس قرار دارد.شرکت  شل با داشتن بیش از ۲۵٫۰۰۰ جایگاه پمپ بنزین در آمریکا، بزرگترین شبکه عرضه سوخت را در اختیار دارد که شمار کارکنان این شرکت یه بیش از ۲۲٬۰۰۰ نفر می رسد.

شرکت shell
شرکت shell

پارسیس سگال پویابه عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده محصولات شل در ایران می باشداین شرکت آمادگی خود را در زمینه فروش محصولات اصل و اورجینال شل به شرکت ها و صنایع مختلف اعلام می دارد.