سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

روغن کاسترول اصل از واردات مهم شرکت پارسیس سگال پویا

روغن کاسترول اصل از واردات مهم شرکت پارسیس سگال پویا

روغن موتور کاسترول از روغن موتور های معروف است که طرفداران زیادی دارد. شرکت کاسترول شرکتی جهانی است و محصول های تولید شده توسط این شرکت تنها محدود به روغن موتور نمی شود. این شرکت در سال ۱۸۹۹ میلادی توسط چارلز ویکفیلد تاسیس شد. نام این شرکت ابتدا کاسترول نبود و به شرکت نفتی ویکفیلد شهرت داشت. شرکت کاسترول در سال ۲۰۰۰ میلادی با شرکت معروف بی پی ادغام شده است.
همان طور که در ابتدا گفتیم یکی از محصول های تولیدی کاسترول روغن موتور است و این شرکت محصول های مختلف دیگری چون سرد کننده موتور؛ گریس، پاک کننده و واکس ها را تولید می کند اما، از بین تمام محصول های تولیدی شرکت کاسترول، روغن موتور آن محبوبیت جهانی دارد. تا جایی که در بیشتر دنیا کاسترول مترادف روغن موتور است!
محصول روغن موتور این شرکت برای ماشین های سواری، ماشین ها سنگین و همچنین موارد صنعتی و موتور سیکلت تولید می شود. در واقع روغن تولید شده توسط شرکت کاسترول خود زیر بخش های متعدد و زیادی دارد.

روغن صنعتی کاسترول
روغن صنعتی کاسترول نیز بسیار محبوب است. روغن صنعتی کاسترول نیز با توجه به انواع متعددی که دارد در صنایع مختلفی چون؛ خودروسازی، پتروشیمی، مواد غذایی، صنعت دارو، سیمان و تولید برق و صنعت کشتیرانی استفاده می شود.

تقلبی و اصلی
در بازار، روغن های تقلبی با نام کاسترول فراوان است. همین امر سبب شده است مصرف کنندگان؛ روغن های تقلبی را با نام این برند بخرند و در نتیجه از کیفیت آن ناراضی شوند. برای خرید روغن های موتور کاسترول راه های متعددی وجود دارد به عنوان نمونه: شما می توانید به هولوگرام ظرف روغن توجه کنید. همچنین دقت کنید ظرف؛ دارای ضرب خوردگی نباشد. اما با وجود تمام این ترفند ها باز احتمال این که از روغن تقلبی به نام کاسترول استفاده کنید زیاد است. بنابر این راه چاره چیست؟

خرید از عاملیت، راهی مطمئن
شما می توانید روغن کاسترول اصل را ازشرکت بازرگانی پارسیس سگال پویا خریداری کنید زیرا این بازرگانی یکی از بزرگترین واردکننده های روغن کاسترول در ایران است.در نتیجه با خرید از این بازرگانی دغدغه اصل یا تقلبی بودن روغن کاسترول را نخواهید داشت و با اطمینان خرید می کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.