سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

روغن شل shell

روغن شل shell

روغن شل shell

روغن های انتقال حرارت شل

روغن انتقال حرارت Shell با عملکرد بالا برای سیستم های انتقال حرارت بسته تا 300 درجه سانتیگراد، برای تجهیزاتی که به صورت مداوم در معرض حرارت هستند، استفاده می شوند.

روغن انتقال حرارت Thermia B برند شل بر پایه مواد معدنی و افزودنی مرغوب با پایداری بالا T خاصیت ضد خوردگی T ضد اکسیداسیون، ویسکوزیته کم و انتقال حرارت بالا در تجهیزات صنعتی به کار برده می شوند.

روغن انتقال حرارت Thermia B برند شل با گرید 32 دارای دانسیته 868 کیلوگرم بر متر مربع، نقطه اشتعال 210 درجه سانتیگراد، نقطه ریزش 12- درجه سانتی گراد و ویسکوزیته 25 میلیمتر مربع بر ثانیه در 40 درجه سانتیگراد است.

روغن ترانسفورماتور شل

وغن های ترانسفورماتور Shell DIALA با استفاده از فناوری GTL جهت پاسخگویی به نیاز ترانسفورماتور های مدرن در شرایطی همچون افزایش بار، ولتاژ بالا کار می کنند و طول عمر بیشتری دارند. این روغن ها بر پایه مواد معدنی تولید می شوند.

روغن Shell Diala S4 ZX-I دارای استاندارد بین المللی روغن های ترانسفورماتور IEC 60296 با پایداری اکسیداسیون بالا و محتوای کم گوگرد است. این روغن با محافظت طولانی مدت از ترانسفورماتور، عملکردی استثنایی و پایداری طولانی مدت حتی در فشار بالا را ارائه می دهد. روغن شل shell

روغن Shell Diala S3 ZX-I هم بر پایه مواد معدنی تصفیه شده بوده و دارای عمر طولانی و عاری از پلی کلر می باشد.

روغن Diala S2 ZU-I با پایداری اکسیداسیون و بازدهی بالا کیفیت مناسبی را رائه می دهند.

روغن شل shell
روغن شل shell

روغن توربین شل

روغن های توربین شل با حساسیت بالا برای سیستم های سیکل ترکیبی و توربین های بخار و گاز در دماهای بالا، با خاصیت رسوب زدایی و ضد اکسیداسیون استفاده می شوند.

روغن توربین Shell Turbo T در گرید های 32، 46، 68 و 100 فرآوری شده و با افزودنی های مرغوب و مقاوم در برابر خوردگی و اکسیداسیون تولید می شود.

روغن توربین Shell Turbo S4 X با گرید 32 و پایه مایع GTL با خاصیت ضد سایشی و عملکرد طولانی مدت در دمای بالا تولید می شود.

روغن توربین Shell Turbo S4 GX با گرید 32 و 46 بر پایه مایع GTL با عمر طولانی برای کاربرد در توربین های تحت بار شدید استفاده می شوند.

روغن شل shell

روغن های دنده صنعتی شل

روغن دنده صنعتی گیربکس صنعتی (واسکازین) شل برای انواع گیربکس های صنعتی، درایو ها و انواع تجهیزات با جعبه دنده های مارپیچ استفاده می شوند. از مزایای روغن دنده صنعتی شل عمر طولانی، تکنولوژی تولید پیشرفته و قابلیت انعطاف پذیری بالا می باشد.

روغن دنده گیربکس صنعتی (واسکازین) Shell Omala W جهت کاربرد در سیستم های تحت بار سنگین استفاده می شود.

روغن دنده گیربکس صنعتی (واسکازین) SHELL Omala S4 WE بر پایه پلی آلکیلن گلیکول مصنوعی با خاصیت ضد سایشی تولید می گردد.

روغن دنده صنعتی (واسکازین) Shell Spirax با خواص پیشرفته سبب کاهش توان کاری، کاهش دمای کاری و در نتیجه عمر طولانی تر تجهیزات در سیستم های دنده می شود.

روغن شل shell

روغن کمپرسور شل

روغن کمپرسور شل، در برابر اکسیداسیون و سایش مقاومت بالایی دارد و جدای پذیری آب از روغن و روانکاری آن نیز عالی می باشد و برای انواع کمپرسور های اسکرو، روتاری و پیستونی به کار می رود. این روغن ها بر پایه پارافینیک بوده و دارای قابلیت ضد زنگ و ضد خوردگی بالایی دارند.

روغن کمپرسور Shell Corena عملکرد قوی ضد کف و قابلیت جداسازی آب از روغن بالا دارد.

روغن Shell CORENA S4 R در سه گرید 32، 46 و 68 بر پایه سنتیتیک و مقاوم به تغییرات شیمیایی و حرارتی تحت بار های شدید در انواع کمپرسور های اسکرو و پیستونی با مایع پلی آلفاولفین استفاده می شوند.

روغن Shell Corena S4 P در دو گرید 68 و 100 بر پایه سنتیتک و مایع پایه استر مصنوعی در دما و فشار بالا کاربرد دارد.

روغن Shell Corena S3 R در چهار گرید 32، 46، 68 و 100 مقاوم به شکست حرارتی و ایجاد رسوب بر پایه مواد معدنی و افزایش زمان کارکرد کمپرور تا 6000 ساعت در انواع کمپرسور های اسکرو کاربرد دارد.

روغن Shell Corena S2 P هم با کیفیت بالا در دما و فشار بالا در گرید های 68، 100 و 150 تولید می شوند.
روغن شل shell
روغن Shell Corena S5 R برای کمپرسور های اسکرو بر پایه مواد مصنوعی دردو گر ید 37 و 46 تولید می شوند.

روغن هیدرولیک شل

روغن هیدرولیکی Shell Tellus بر پایه سنتتیک تولید می شود و با خاصیت محافظتی ضد سایشی و عمر چهار برابری نسبت به انواع دیگر روغن به منظور تجهیزات تحت بار شدید و حرارت بالا به کار می رود.

روغن Tellus S4 ME در چهار گرید 22، 32، 46 و 68 و بر پایه سنتتیکی تولید شده که بدون خاکستر بوده و دارای خواص محافظتی بالایی برای انواع سیستم های هیدرولیکی می باشد.

روغن Tellus S3 M و Tellus S2 M در پنج گرید 22، 32، 46، 68 و 100 در انواع سیستم های هیدرولیک صنعتی با خاصیت بدون خاکستر کاربرد دارد.

روغن Tellus S2 V در شش گرید 15، 22، 32، 46 و 100 بر پایه مواد معدنی و زینک جهت کلیه کاربرد های صنعتی و غیر صنعتی تولید می شود.

روغن Hydrualic S1 M در سه گرید 32، 46 و 68 با مواد معدنی بر پایه زینک عرضه می شوند.

روغن Tellus S4VX با گرید ویژه HV32 در تجهیزات هیدرولیکی با دمای کاری بسیار پایین کاربرد دارند.

روغن Tellus S2VA با گرید ویژه L/HV46 در تجهیزات هیدرولیکی که نیاز به روغن هایی با مقاومت عالی در برابر آب دارند، کاربرد دارد.

روغن شل shell
روغن شل shell

روغن هیدرولیک Shell IRUS و Shell NATARELLE

روغن های هیدرولیک گرید ویژه Shell IRUS و Shell NATARELLE در سیستم های هیدرولیکی که نیاز به روغن های ضد اشتعال و سازگار با محیط زیست دارند، استفاده می شود.

روغن شل shell