شماره تماس : 01333260244

تلفکس: 01333253808

ایمیل : info@parsis-segal.ir

گریس شل گدوس
wordmsd
دسامبر 9,2021
3بازدید

گریس شل گدوس

گریس شل گدوس

گریس شل گدوس S2 V220 یک روانکار جامد چند منظوره با کیفیت و عملکردی فوق العاده می باشد که قابلیت روانکاری در فشارهای بسیار شدید را دارد.

گریس شل گدوس S2 V220 از روغن پایه معدنی مرغوب و ترکیبی از صابون غلیط کننده لیتیوم هیدرواکسیترات و مواد آنتی اکسیدانی تولید شده است.

گریس شل گدوس S2 V220 قابلیت محافظت عالی از سطوح در برابر سایش، خوردگی ، اصطکاک و اکسیداسیون دارد و همچنین در برابر شستشو با آب بسیار مقاوم است.

 

 گریس شل گدوس

کاربردها و قابلیتهای  گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V220

ازاین گریس شل گدوس S2 V220 در بلبرینگها، یاتاقانها و شفتهای خطوط تولید رولی، نورد، موتورهای الکتریکی، سطوح لغزنده خطوط انتقالی و … استفاده می شود.

گریس شل گدوس به دلیل دارا بودن افزودنی های مخصوص، قابلیت تحمل فشار و شوک بسیار بالایی دارد بدون اینکه در فیلم ویسکوزیسته آن تغییری ایجاد گردد.

 

در سیستمهای دارای لرزش و لغزندگی شدید، درحالیکه ثبات مکانیکی دستگاه ها ضعیف باشد،  میتواند باعث ازبین رفتن خاصیت روانکاری و شل شدن و ریزش گریس شود که گریس شل گدوس به دلیل ساختار منحصر به فرد ثبات خود را در سخت ترین شرایط حفظ می کند و این آزمایش را بخوبی پشت سر گذاشته است.

رنج دمای کارکرد گریس شل گدوس S2 V220 بین 20- تا 130+ درجه سانتی گراد است. برای قطعاتی که در محدوده حداکثر دمایی کار می کنند، گریسکاری دوره ای مجدد توصیه می شود.

عملکرد و ویژگی های گریس شل گدوس

ظرفیت تحمل بار:

گریس Shell Gadus S2 V220 2 حاوی افزودنی های ویژه است که آن را قادر می سازد در برابر فشارهای بسیار سنگین و ضربه های شدید، فیلم ویسکوزیته روغن را ثابت نگه داشته و مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

پایداری مکانیکی:

در محیطهای کاری که ضربه و تکانهای شدید وجود دارد، این موضوع بسیار اهمیت پیدا میکند که گریس مورد نظر بتواند این وضعیت را تحمل کرده و خواص خود را حفظ کرده و نشت نکند

 گریس شل گدوس

 

برای مشاوره ی رایگان دریافت قیمت و خرید گریس شل گدوسS2 V220  با کارشناسان ما در پارسیس سگال پویا تماس بگیرید :

گیلان، رشت، بلوار معلم
کوچه 10 متری پنجم طالقانی، ساختمان احمدی، طبقه اول

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

Related Articlesجهت استفاده رایگان از مشاوره حرفه ای با پرسنل متخصص ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان