سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

گریس شل آلوانیا

گریس شل آلوانیا

گریس شل آلوانیا

گریس (Greese) از گذشته های دور برای روان کاری استفاده می شده است. بنا به شواهد موجود قدمت استفاده از گریس به دوران مصر باستان و حتی پیشتر از آن زمان نیز برمی گردد و مورد استفاده در روان کاری قرار می گرفت.

دقت کافی در ثبت پیشرفت ها و تحولات بزرگی که درباره ی انواع مختلف گریس، تا قرن نوزدهم که تا پیش از کشف نفت خام بود، رعایت نمی شد. گریس های روان کاری را بر مبنای زبری، نرمی و غیره در فضای ارزیابی و مورد آزمایش قرار می دادند .

گریس شل آلوانیا
گریس شل آلوانیا

تعریف گریس

گریس به ماده ی جامد یا نیمه جامدی گفته می شود که دارای گرانروی زیادی است و از مشتقات ترکیبی چند صابون یا نفت به وجود آمده است . در ساختار این ماده از پرکننده های استفاده شده است که به قطعاتی که متحرک هستند و با فشار زیادی کار می کنند بچسبد و جدا نشود .

مواد سازنده گریس

در انواع گریس سه مولفه وجود دارد که گریس روان کننده را تشکیل می دهند. این اجزاء عبارتند از:

روغن (oil )

غلیظ کننده (thickener)

افزودنی ها (additives )

روغن پايه و افزودني جزء اصلي در فرمولاسيون هاي گریس هستند و به همين دليل تأثير قابل توجهي در کیفیت و کارایی گریس دارند. غلیظ کننده که اغلب به اسفنجی معروف است، روان کننده (روغن پایه و مواد افزودنی) را در خود نگه می دارد.

گریس شل آلوانیا
گریس شل آلوانیا

شل یکی از بزرگترین تولید کننده روغن صنعتی و انواع گریس های صنعتی در دنیا می باشد : شل در سطح اتحادیه اروپا فرآورده های متفاوت روغنی و نفتی را تولید می کند و گریس شل آلوانیا به عنوان یکی از محصولات معتبر این شرکت به شمار می رود. شل آلوانیا از جمله محصولات گریس صنعتی است.

شرکت Shell oil company با برند تجاری رویال داچ شل یک شرکت با دو ملیت شامل انگلیسی و هلندی است که در کشور هلند شهر لاهه مرکز این شرکت واقع گردیده است.

همینطور شرکت هایی وجود دارند که وابسته به این شرکت (شرکت شل) می باشند و در شهر لندن انگلستان مستقر هستند. در سال 1907 شرکت رویال داچ شل پیوند 2 شرکت بزرگ شل و رویال داچ است.

تاسیس این شرکت با هدف رقابت با برندهای برتر امریکایی مثل شرکت استاندارد اویل ایالات متحده صورت گرفته است. در یک جمله می توان گفت که در دنیا یکی از پیشروترین شرکتهای نفتی ، این شرکت می باشد.

شرکت شل

در دنیا شرکت شل فعالیت های مختلفی مثل اکتشاف، پالایش، استخراج و توزیع میعانات نفتی دارد. همچنین رونده ی فعال در زمینه انرژی های تجدید پذیر مثل انرژیهای خورشیدی، انرژی هیدروژنی و بادی داشته است. این شرکت در دنیا جز بزرگترین و وسیعترین تولیدکنندگان انواع روانکارها، روغن صنعتی و روغن های موتور و گریس به شمار می رود.

یکی از پرفروشترین و معتبرترین محصولات شرکت شل گریس آلوانیا است. در سال میزان زیادی از این محصولات تولید می شود و در کل دنیا و بازارهای مصرف عرضه میشود.

گریس شل آلوانیا RL3

همانطور که اشاره کرده ایم این محصول شرکت شل بسیار باکیفیت است و مرغوب بودن آن سبب شده تا مصرف کنندگان بسیاری برای مصرف به سمت این محصول روی بیاورند.

گریس شل آلوانیا از وسایلتان در مقابل آسیب ها ، حفاظت های ویژه ی را انجام میدهد. گریس شل آلوانیا منجر به کاهش مقدار فرسایش، اصطکاک، جذب ذرات معلق و حرارت و رسوبات ته نشین شده می گردد.

در خصوص نگهداری روانکارهای صنعتی حساسیت های مهمی وجود داشته است و اصلی ترین نکته در خصوص ماندگاری بیشتر به شیوه ی انبارداری و نگهداری از محصول مرتبط است.

خصوصیت اصلی فیزیکی و شیمیایی محصول با اجرا شدن فرآیند در زمان های طولانی تغییراتی را دچار نمی شود. این محصول مزیت های زیادی داشته است که می توان به زنگ زدگی وسیله نقلیه و انواع خوردگی و تراکم پذیری مقاومت داشته است.

گریس شل آلوانیا
گریس شل آلوانیا

گریس شل آلوانیا RL2

محصولات شل در سراسر جهان کاربرد بالایی دارند و به دلیل کیفیت عالی در بین مصرف کننده محبوبیت بالایی کسب کرده اند. شرکت شل در کشور آلمان واقع شده است و در زمینه تولید روانکارها فعالیت دارد. گریس شل آلوانیا آر ال 2 یکی از محصولات اختصاصی این شرکت است.

ویژگی های گریس شل آلوانیا RL2

  • مواد اولیه مرغوب
  • کارایی بالا
  • مقاوم در برابر آب
  • ضد اکسیداسیون
  • طول عمر بالا
  • محافظت از قطعات

گریس شل آلوانیا  EP1

گریس شل چندمنظوره قهوه ای رنگ ترکیبی از صابون لیتیم ضخیم و مواد افزودنی فشار قوی EP طراحی شده است.این گریس برای استفاده در برنامه های کاربردی وسایل نقلیه داخل و خارج از بزرگراه، تجهیزات ساخت و ساز، سیستم های صنعتی تحت شرایط تحمل بار سنگین و شوک (تحت دما عملیاتی تا 275 درجه فارنهایت)مناسب می باشد.

مزایا گریس شل:

قابلیت عملکرد فشار شدید

روان کاری عالی در دما عملیاتی بالا

افزایش خاصیت باربری

خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد خوردگی

بسته بندی محصول

این محصول به دو شیوه بسته بندی شامل بشکه ی و سطل های بیست لیتری بسته بندی می گردد. هر چقدر مشتری بتواند حجم بیش تری از محصول را خریداری کند قیمتی که برای مشتری تمام می شود قطعا مقرون به صرفه تر خواهد بود.

از نکات مهمی که باید در زمان خرید گریس و روغن مخصوصا گریس آلوانیا RL3 به آن دقت کنیم کیفیت روانکار است. عموما در بازار ایران برای فروش این محصول ضمانت فروش در نظر گرفته شده است و این موضوع سبب می شود که مشتریان در زمان خرید اطمینان بیشتری را برای خرید آن داشته باشند.

خرید گریس شل آلوانیا

همیشه فعالان صنعت روغن و گریس در دنیا به استفاده کنندگان توصیه می کنند که از محصولات معتبری استفاده کنند که برندهای معتبر داشته اند. چون محصولای که برند و گارانتی معتبر ندارند معمولا درجه کیفی اندکی دارند و پس از مصرف های طولانی می توانند به لوازم و وسایل مشتریان آسیب های را وارد کنند.

شرکت شل عموما محصولاتی را که کیفیت خوبی ندارند و کیفیتشان پایین است را از رده خارج می کنند و محصولاتی را به بازار عرضه می کند که کیفیت بالایی دارند. این شرکت دربازار توانسته است تولید روغن های صنعتی دست بالا را در اختیار بگیرد.

شرکت بازرگانی پارسیس سگال پویا ارائه دهنده محصولات شل با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.