سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

گریس توتال

گریس توتال

گریس توتال

برای اینکه همه چیز درمورد گریس توتال بدانید با ما همراه باشید.

در واقع گریس توتال به عنوان نوعی از روغنهای صنعتی در دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه های مربوط به صنایع غذایی، روانکاری انواع ماشین های صنعتی کاربرد دارد.

گریس ها محصولاتی هستند که از نظر کیفیت دارای استاندارد های خاص خود است همچنین گریس ها محصولاتی پرفروش هستند و استفاده زیادی از آنها می شود به طور کلی به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند اما اصلی ترین دسته بندی گریس ها گریس های نسوز هستند

این شرکت علاوه فعالیت های نفتی نظیر احداث کردن خط های لوله، پالایش نفت خام، پالایش گاز و همچنین با اکتشاف مربوط به این زمینه توانسته است در سطح گسترده ای انواع مواد شیمیایی نظیر گریس توتال، روغن توتال و غیره را در کارخانه هایشان تولید کرده و در سطح بازار بین مشتریان خود عرضه کنند.

 

گریس توتال
گریس توتال

 

گریس و روغن صنعتی توتال به عنوان یک روانکار:

در واقع گریس توتال به عنوان نوعی روانکار در دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه های مربوط به صنایع غذایی، روانکاری انواع ماشین های صنعتی کاربرد دارد. ماده اصلی و سازنده گریس توتال روغن معدنی و سنتتیک هست که چیزی حدود ۸۰ درصد گریس را تشکیل داده و مابقی آن یعنی ۲۰ درصد دیگر پایه صابونی آن می باشد.