سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

فروش روغن توربین

فروش روغن توربین

فروش روغن توربین

 

روغن توربین در توربین های آبی، گازی، بخار و توربو کمپرسورها استفاده می شود. روغن توربین با دو پایه مینرال و سنتتیک تولید می شود. روغن توربین باید پایداری بالایی در برابر حرارت و اکسیداسیون داشته باشد.

روغن توربین
فروش روغن توربین

لذا نقطه جوش و نقطه احتراق در روغن توربین اهمیت بالایی دارد. همچنین روغن توربین مناسب باید مقاومت عالی در برابر زنگ زدگی و خوردگی داشته باشد. از دیگر خواص روغن توربین خاصیت جداپذیری آن از آب می باشد. معمولاً روغن توربین جهت استفاده در توربین باید تاییدیه سازنده آن توربین را داشته باشد که اکثر سازندگان روغن های توربین دارای تاییدیه General Electric، Alstom، Siemens، ABB را که از سازندگان بزرگ توربین می باشند. روغن توربین در گریدهای 100، 68، 46، 32 ISO تولید می‌شود.

 

خرید روغن توربین:
هنگام خرید روغن توربین به توصیه های تولید کننده توربین توجه کنید. در خرید روغن توربین از ویسکوزیته گرید مناسب استفاده نمایید.در شرایط خاص شاید مجبور باشید ویسکوزیته گرید کمتر یا بیشتر برای روغن توربین خود را انتخاب کنید. هرگز به جای روغن توربین از انواع دیگر روغن مانند روغن موتور استفاده نکنید. پیش از خرید روغن توربین استانداردهای مورد نیاز و برند روغن توربین که توسط سازنده توربین توصیه شده است را مطالعه کنید. به دلیل حجم بالای مخزن روغن توربین از روغن توربین با کیفیت استفاده کنید تا بازه های زمانی تعویض روغن افزایش پیدا کند.

فروش روغن توربین: 
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره جهت فروش روغن توربین کارشناسان ما آماده هستند تا شما را در انتخب بهترین روغن توربین مناسب دستگاه خود راهنمایی کنند. ما در کلیه مراحل فروش روغن توربین، انبارداری و مصرف آن شما را راهنمایی می کنیم.

فروش روغن توربین
فروش روغن توربین

مشخصات فنی روغن توربین شل

روغن توربین شل Shell جهت استفاده در سیستم های توربین گازی با دمای بالا تا سیستم های سیکل ترکیبی طراحی شده است. روغن توربین Shell جهت محافظت از خورندگی و جلوگیری از رسوبات در یاتاقان ها و شیرهای کنترل طراحی شده است.

روغن Shell TURBO S4 GX جهت محافظت از گیربکس سیستم های توربین به منظور افزایش خاصیت ضد سایشی روغن تهیه شده است