سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

روغن شل کرونا

روغن شل کرونا

شرکت شل (shell oil company) یک شرکت نفت آمریکایی می باشد که در حقیقت ریشه انگلیسی-هلندی دارد و یک شرکت چند ملیتی محسوب می شود. دفتر مرکزی این شرکت واقع در تگزاس می باشد و حدود ٢٤٠٠٠ کارمند برای این شرکت این کار می کنند.

لوگوی این شرکت همان گونه که از نام آن پیداست به شکل صدف می باشد. کمپانی نفتی شل دارای ٢٥٠٠٠ پمپ بنزین در سراسر آمریکا بوده و همچنین با شرکت نفتی دولت عربستان نیز بصورت ٥٠% , ٥٠% شریک می باشد.
این کمپانی دارای درآمد بیش از ٢ میلیارد دلار می باشد.

طیف وسیعی از روغنهای  Shell Corena که برای کمپرسور هوا تولید شده اند به شما اجازه می دهد روغنی را انتخاب کنید که به وسیله افزایش حفاظت از سایش ، طول عمر روغن و راندمان بالای سیستم، به کارکرد کمپرسور بسیار کمک می کند. روان کننده های شل به عنوان رهبر بازار در روانکاری [Kline & Company، 2009] نامگذاری شده و سابقه 60 ساله نوآوری دارد.

پوشش لایه های روغن بیش از حد می تواند به طور جدی زندگی و کارایی کمپرسورهای هوا را به خطر بیندازد. محدوده Shell Corena شامل روغن های کمپرسور اسکرو  بطور اختصاصی طراحی شده برای کنترل سیلندر و اسکرو . برای هر یک از نیازهای فنی و شرایط عملیاتی ، یک روغن Shell وجود دارد که برای کمک به استفاده بهینه از سرمایه گذاری طراحی شده است. محدوده Shell Corena شامل آخرین روغن های مصنوعی برای محافظت در برابر سایش در شرایط دمایی و عملیات طولانی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.