سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

خرید عمده روغن موبیل

خرید عمده روغن موبیل

خرید عمده روغن موبیل

روغن صنعتی موبیل ( MOBIL ) : شرکت موبیل یک کمپانی آمریکایی است که در سال 1911 شروع به فعالیت کرده است ولی در سال 1920 به ثبت رسیده است . موبیل یک کمپانی نفتی بزرگ در کشور آمریکاست که بعد از به ثبت رسیدن در سال 1999 کمپانی اکسون سهام این شرکت را خریداری کرد و هر دو شرکت با یکدیگر ادغام شدند و هم اکنون هر دو شرکت با نام تجاری اکسون موبیل شروع به فعالیت نمودند .

روغن صنعتی موبیل

این شرکت یکی از شرکت های باسابقه ی طولانی مدت در زمینه ی صنعت روغن و نفت در دنیا است و تمامی محصولات موبیل در اکثر نقاط جهان وجود دارد . یعنی به عنوان دومین شرکتی که در زمینه ی نفت و روغن فعالیت می کند برای جهانیان شناخته شده است و بازارهای نفتی دنیا را در اختیار خود دارد .

خرید عمده روغن موبیل

روغن صنعتی موبیل

این شرکت هم اکنون به عنوان یک برند بزرگ تجاری در حوزه ی نفت , انواع روغن و انواع روان کننده ها به فعالیت خود مشغول است . برند این شرکت توانسته است با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا نیاز تمامی مصرف کننده گان را در سراسر جهان در زمینه ی انواع روغن و روان کننده ها برآورده کند .

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع برندهای روغن صنعتی وارد لینک شوید : روغن صنعتی

بنزین موبیل

بنزین MOBIL در نیوانگند , فلوریدا , کالیفرنیا , کلمبیا , گوام , استرالیا , نیجریه و .. عرضه می شود و تمامی شهروندان در این کشورها می توانند از بنزین موبیل برای اتوموبیل هایشان استفاده کنند . تعدا جایگاه بنزین موبیل بیشتر در ایالات آریزونا بیشتر است و شرکت اکسون موبیل سعی بر این دارد که جایگاه های بنزین خود را در مناطقی چون واشنگتن و دیگر مناطق غربی افزایش دهد .

محصولات موبیل MOBIL

روغن موتور موبیل

روغن موتور موبیل ( mobil oil ) به عبارتی یکی از شناخته شده ترین و آشناترین محصولات این کمپانی در دنیا و ایران است . این محصول چون از کفیت بالاتری برخوردار است و تنوع محصولات در آن زیاد است از محبوبیت بالاتری برخوردار است . شرکت شیمی ماهان نیز یکی از نماینده های معتبر اکسون موبیل در ایران است که تمامی محصولات این شرکت را در بازار عرضه می کند . به عبارتی می توان گفت به عنوان عالی ترین و متنوع ترین روغن ها می توان این روغن را معرفی کرد . در ضمن روغن موتور های موبیل برای موتورهای دیزلی نیز متنوع هستند .

روغن چند منظوره موبیل

از دیگر محصولات موبیل می توان به روغن های چند منظوره اشاره کرد . این دسته از روغن ها چند منظوره هستند . روغن چند منظوره در انواع مختلفی از جمله :

روغن چند منظوره Mobil Dte fm 100

روغن چند منظوره Mobil Dte fm 220

روغن چند منظوره Mobil Fm 100 spray

روغن چند منظوره Agri super 10w-30

روغن هیدرولیک موبیل

روغن هیدرولیک نیز یکی از محصولات با کیفیت روغن موبیل است و کاربردهای گوناگونی دارد . روغن های هیدرولیک در حقیقت دو نقش را در یک زمان بازی می کند . نقش اول آن روانکاری است و نقش دوم انتقال قدرت است . انتقال قدرت از طریق شیلنگ ها امکان پذیر است .

در حدود 21 کشور جهان کمپانی اکسان موبیل 37 پالایشگاه نفت دارد . و روزانه با تولید بیشتر از 6.3میلیون بشکه نفت خام جهان را تامین می کند.

اکسان موبیل در بین  6 شرکت برتر نفتی جهان  مقام اول را دارا می باشد .

محصولات سوختی و فراورده های نفتی و همچنین روغنهای تولیدی این شرکت با نامهای اکسان ، موبیل و اسو در جهان شناخته می باشد  .

کمپانی اکسان موبیل  در نو آوری  وبروز بودن همیشه پیشرو بوده و در تلاش بوده تا تولیدات خود را بر حسب نیازهای روزبازار دنیا تطبیق داده و انرژی  مورد نیاز صنایع پتروشیمی را تامین کند .

فعالیت های شرکت موبیل

تلاشهای این کمپانی شامل موارد زیر می باشد :

  • صنایع پتروشیمی
  • کشف واستخراج نفت خام
  • تولید بنزین و گازوئیل
  • تولید کردن مواد آروماتیک ، پارزین ها و اولفین ها
  • تولید روغنهای صنعتی و مواد شیمیایی و پالایش نفت .

اکسان موبیل ، یکی از عظیم ترین فروشندگان روغن ها در کل دنیا میباشند.

که دلایل بسیار زیادی باعث موفقیت این کمپانی بوده از جمله اینکه از متخصصین آموزش دیده بهره می گیرد . برای معرفی و پخش محصولات خود تیم قدرتمند و تیم تدارکاتی کار بلد استفاده میکند.

مشتریان این کمپانی در سراسر جهان محصولات عالی خرید کرده و از پشتیبانی قوی این شرکت برخوردار هستند . که به تمام در خواستهای آنها پاسخ داده میشود.

انواع شرکت های بازرگانی نفتی سراسر جهان در صنایعی مانند صنایع غذایی و داروسازی ، تولید فلزات ، صنایع ذوب ، صنایع هوایی و دریایی ،خودرو سازی ،صنایع کشاورزی ،صنایع نساجی ،   صنایع فولاد و صنایع نظامی  مشتریان دایمی  کمپانی اکسان موبیل می باشند . و از محصولات این شرکت استفاده می کنند .

شرکت موبیل Mobil company یک شرکت نفتی امریکایی است که با شرکت اکوسن Exxon شرکت Exxon mobil را تشکیل دادند. این شرکت لوگوی اسب بالدار قرمز رنگ را داشته است.
هم اکنون اکسون موبیل شبکه های بزرگ از جایگاه های پمپ بنزین، کارواش و تعمیرگاه را در جهان داشته است و به فعالیت خود با برند Mobil ادامه میدهد. وب سایت این شرکت WWW.MOBIL.COM است.