سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

خرید عمده روغن توتال

خرید عمده روغن توتال

خرید عمده روغن توتال

توتال کارخانه مخلوط کردن روغن های مدرن و روان کننده خود را که از لحاظ استراتژیک در منطقه کالوگا درفدراسیون روسیه قرار دارد افتتاح کرد. این کارخانه مخلوط و تولید روغن توتال اجازه می دهد تا تولید روغن های برتر خود را برای بازار روسیه بومی سازی کند. این کارخانه مجهز به سیستم ترکیبی کاملا خودکار و خطوط پر کننده ماوراء مدرن است. طیف گسترده ای از روان کننده های داخلی تولید شده، متناسب با بازار این صنعت و فراتر از آن سال 2018، دهمین سالگرد عملیات تاسیس این روغن محسوب میشود.روغن روان کننده های توتال خط سوخت که به خودروهای تجاری و مسافری و همچنین وسایل نقلیه خارج از جاده اجازه می دهد مصرف سوخت خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. علاوه بر بازار روسیه، توتال و وستوک قصد دارد محصولات خود را به تعدادی از کشورهای آسیای میانه و بلاروس ارسال کند تا بتواند پیشرفت چشمگیری در این صنعت داشته باشد. روغن های توتال طیف گسترده ای از روان کننده های صنعتی و همچنین مایعات مخصوص ، مواد افزودنی سوخت و سوخت های ویژه را به بازار عرضه می کند.

برای حرکت صحیح هر موتور نیاز به روغن است. در حقیقت روغن توتال یک عنصر اساسی برای یک موتور است. چه روغن مصنوعی و چه ماده معدنی، روغن موتور نقش بسیاری دارد در بازیافت موتور کارایی بهینه خواهد داشت. در اینجا مهمترین مواردی که انتظار دارید را برایتان شرح میدهیم:

– روغن کاری: نقش اصلی روغن موتور توتال روانکاری متحرک یک موتور است که مدام در حال اصطکاک هستند. بنابراین اصطکاک را کاهش می دهد که در صورت عدم کنترل، تمایل به افزایش ساییدگی قسمت ها دارد.

– حک کننده: انرژی از دست رفته در اثر احتراق و اصطکاک بین قطعات مکانیکی باعث افزایش دمای موتور می شود. روغن کاری قطعات توسط روغن موتور کمک میکند تا بخشی از گرما از طریق مدار روغن کاری شود. این مایع کننده را تکمیل می کند، که فقط میتواند قسمت های خاصی از موتور را خنک کند.

– تمیز کردن: اگر چه روغن توتال شناخته شده است، قدرت تمیز کردن موتور نقش اساسی دارد. رسوبات میکروسکوپی در موتور ایجاد می شود و در حالت تعلیق باقی می ماند. آنها می توانند از گرد و غبار با مانده احتراق تشکیل شوند. بدون روغن موتور، باقیمانده موتور را مسدود کرده و عملکرد آن را کاهش می دهد. جریان روغن موتور بطور مداوم این ناخالصی ها را به فیلتر روغن منتقل می کند، جایی که آنها به دام می افتند و در نتیجه قادر به ایجاد رسوبات مضر در سطوح موتور نیستند.

– محافظت در برابر خوردگی: احتراق سوخت اسید خورنده ای را تولید می کند که میتواند به قطعات فازی موتور آسیب برساند. با افزودنی هایی که به روغن موتورهای مدرن اضافه شده است، سوختگی کند می شود. با این وجود، با گذشت زمان و در تماس با اکسیژن، روغن موتور ممکن است اکسید شود و دیگر نقش باز دارنده خوردگی آن را ایفا نکند. به همین دلیل روغن موتور باید به طور مرتب عوض شود.

– آب بندی: این روغن همچنین باعث افزایش آب بندی موتور و به طور خاص تر آب بندی پیستون ها و سیلندرها می شود. یک لایه محافظ بین قسمتهای مختلف واریز می شود و هرگونه ترخیص که ممکن است بوجود آید را آب بندی می کند.

خوب است بدانید برای اینکه روغن توتال واقعا در تمام اهداف خود خدمت کند، باید سطح آن را به طور منظم بررسی شود تا روغن در زمان مناسب تغییر یابد. روغن بیش از حد دیگر نقش خود را بازی نمیکند، که برای وضعیت عمومی موتور و قطعات آن مضر است.

عمده مزایای روغن توتال

برای صاحبان وسایل نقلیه، ابتدا یک روغن موتور فرموله شده به درستی از تعمیرات گران قیمت جلوگیری می کند. بدون روان کننده، موتور به سرعت آسیب جدی میبیند به عبارت دیگر این همان چیزی است که هر وسیله و ماشین آلاتی به آن احتیاج دارد. با روغن توتال میتوانید طول عمر موتور را طولانی تر کند و با کاهش اصطکاک بین قطعات و با تمیز کردن کل موتور، روغن موتور مانع از گرفتگی موتور و آسیب دیگی آن می شود.

قطعات مکانیکی دوام بیشتری پیدا میکنند و کمتر دچار خوردگی خواهد شد. بنابراین موتور از راندمان بیشتری بهره می برد و طول عمر آن را افزایش می دهد. این روغن میتواند عملکرد مناسب موتور را تضمین کند، بهترعمل میکند. روغنکاری خوب در واقع برای جلوگیری از آسیب جدی مکانیکی ضروری است.

علاوه بر عملکرد موتور، هزینه نگهداری نیز تحت تاثیر قرار میگیرد و در واقع مصرف سوخت و انتشار CO2 را کاهش می دهد. اگر بیش از حد از روغن استفاده کنید با اگر سطح آن خیلی پایین باشد اصطکاک حاصل کارایی انرژی موتور را تغییر می دهد، که به نوبه خود باعث افزایش مصرف سوخت می شود. یک روغن با کارایی بالا مانند روغن توتال باعث کاهش دبی های آلاینده در جو می شود.

روغن توتال را انتخاب کنید تا از اثر بخشی بهینه ایی استفاه کنید

همه ی روغن ها یکسان نیستند. مهم است که روغنی متناسب با وسیله نقلیه و شرایط آب و هوایی محلی خود انتخاب کنید تا از تمام مزایای آن استفاده کنید. روغن های بر سه پایه تشکیل شده اند:

  • روغن های معدنی
  • روغن های نیمه مصنوعی
  • روغن های مصنوعی
علاوه بر نوع روغن، دو پارامتر کلیدی نیز برای جستجو و انتخاب بهترین ها وجود دارد. ضخامت و خاصیت جریان روغن که به عنوان ویسکوزیته توصیف می شود، که میتوان آن را در روغن توتال پیدا کرد. ویسکوزیته در دو درجه بیان شده در ظرف روغن ( به عنوان مثال5W30 ) بیان میشود: درجه در هنگام سرد بودن و درجه گرما. این درجه ها سیالیت روغن را مطابق دما ( زیاد یا پایین ) نشان میدهد. بسته به نوع طراحی موتور، روغن باید کم و بیش سیال یا کم و چسبناک باشد. دومین کلید مهم سطح عملکرد روغن مانند: ILSAC ، API یا ACEA است. این سطوح عملکرد روغن ها را با عملکرد خود در سرویس طبقه بندی کرده و هنگام بروز مشکلات روانکاری جدید، مطابق با خواسته های سازندگان وسایل نقیله، تغییر می کنند. برای انتخاب روغن مناسب، میتوانید به سایت و یا شرکت اکسیر صنعت آسیا مراجعه کنید تا بهترین و با کیفیت ترین روغن توتال را در اختیار داشته باشید.