سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

خرید روغن موتور اصل از کمپانی شل

خرید روغن موتور اصل از کمپانی شل

معرفی روغن موتور کمپانی شل

کمپانی شل یکی از بزرگ ترین سهام داران پمپ های بنزین در ایالت متحده بوده و همین طور سهم عظیمی از سوخت های فسیلی و فروش آن ها در دنیا را در اختیار دارد و این شرکت با توجه به حیطه فعالیت خود و همین طور گسترده بودن تولیدات و قرارگیری در یکی از مهم ترین موقعیت های تجاری روغن های بسیار با کیفیتی را نیز به بازار عرضه می کند.

از روغن هیدرولیک، روغن های کاربردی در صنایع هوایی، روغن موتور و ضد یخ گرفته تا…!

این شرکت به دلیل تولید روغن موتور برای شرایط دمایی و آب و هوایی مختلف معروف است و اگر با مراجعه به فروشنده ای که به تمامی مدل های این روغن ها آشنایی خوبی دارد روغن موتور مد نظر خود را انتخاب کنید عمر موتور دستگاه و خودروی خود را چند برابر بیشتر می کنید.

افزایش بازده موتور خودرو با انتخاب درست روغن موتور

اگر به بازار و تعمیرگاه های خود سری زده باشید حتما آن ها یکی از روغن های موتور شل را به شما پیشنهاد می کنند، این روغن ها در سطح جهانی به کیفیت بسیار بالا زبانزد هستند و تفاوتی ندارد که از چه سگمنت و دسته خودرویی استفاده می کنید؛ شل برای شما نیز انتخاب مناسبی خواهد داشت.

اگر صاحب خودرو از شرکت های داخلی تا خارجی مانند تویوتا، هیوندای، کیا، نیسان و… هستید بهتر است بازدهی بالا در کنار قیمت مناسب (در طولانی مدت) را تجربه کنید.

واردات روغن صنعتی شل

انتخاب مرکز فروش مناسب برای خرید روغن موتور شل

شرط مهمی برای خرید چنین اقلامی در بازار وجود دارد و آن هم مراکز فروش معتبری است که تنها به فکر سود دهی های کوتاه مدت و استفاده از روغن های موتور بی کیفیت با مارک های تقلبی نیستند. در واقع این انتخاب بر عهده ی شماست که از روغن موتور معتبر با بازدهی بسیار مناسب استفاده کنید یا خیر!

این روغن ها هیچ نیازی به افزودنی ندارند، نیازی به ترکیب با روغن های دیگر نیز اکیدا وجود نخواهد داشت و بر اساس انتخاب دما می توانید از روغن موتور بدون هیچ ریسکی استفاده کنید.

شرکت بازرگانی پارسیس سگال پویا به مدیریت محسن بخشی نژاد با بیش از 10 سال سابقه در زمینه واردات و توزیع روانکارها در کشوربه عنوان نماینده فروش کمپانی شل با واردات مستقیم و بی واسطه انواع محصولات شل وعرضه آن به مشتریان داخل وحتی تحویل آن در خارج از کشور توانسته است اعتماد مصرف کنندگان گرامی را جلب نماید.