سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

گریس شل گدوس

گریس شل گدوس

گریس شل گدوس

از بهترین گریس های شناخته شده در صنعت، گریس شل گدوس می باشد. این گریس مانند دیگر محصولات شل دارای روغن و افزودنی و صابون با کیفیت بوده و جهت کاهش اصطکاک بین سطوح مختلف و همچنین کاهش فرسایش و جذب ذرات معلق و رسوبات می باشد.

گریس های شل در انواع درجه و همچنین در انواع صابون های سدیم، کلسیم، آلومینیوم، لیتیوم و غیره تولید می گردد. گریس شل آلوانیا به دو صورت بشکه‌ ای و سطل‌ های ۲۰ لیتری می باشد.

گریس شل از محصولات شرکت شل می باشد. گریس شل گدوس گریسی چندمنظوره با کارایی بالا، ترکیبی از روغن های معدنی شاخص گرانروی و صابون ضخیم کننده هیدروکسیسترات لیتیم و مواد افزودنی فشار شدید برای طیف گسترده ای از برنامه ها طراحی شده است.این گریس برای روغنکاری یاتاقان ساده، نورد، لولا، سطوح کشویی مناسب می باشد.

گریس شل گدوس
گریس شل گدوس

مزایا گریس شل:

قابلیت عملکرد فشار شدید

روان کاری عالی در دما عملیاتی بالا

افزایش خاصیت باربری

خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد خوردگی

مشخصات فنی گریس شل

ویژگی های گریس شل

  1. عمر طولانی گریس
  2. محافظت در برابر فرسایش
  3. بازدهی بالای گیریس
  4. مقاوم در برابر اکسیداسیون
  5. مقاومت برشی و ارتعاشی عالی
گریس شل گدوس
گریس شل گدوس

انواع گریس شل گدوس

گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V220AD

نام قبلی: شل آلوانیا  Shell Alvania HDX

گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V220AD یک گریس صنعتی چندمنظوره است که از سفت کننده صابون لیتیوم به همراه افزودنی های ضد سایش، ضد فرسایش و ضد اکسیداسیون تشکیل شده است. کاربرد اصلی گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V220AD در انواع یاتاقان ها است و عملکرد خوب خود را تا دماهای بالاتر از 130 درجه سانتی گراد نیز نشان داده است. گریس شل گدوس تحت شرایط نوسانات زیاد و ارتعاشات بسیار پایدار است.

گریس شل گدوس Shell Gadus S5 V100

نام قبلی: شل آلبیدا Shell Albida EMS

از ترکیب کردن روغن پایه سینتتیک و سفت کننده لیتیوم کمپلکس، گریس شل گدوس Shell Gadus S5 V100 توسط شرکت شل به بازار معرفی شده است که خواص فشارپذیری و ضد سایش عالی دارد. با ارائه خواص ضد اصطکاک مناسب، گریس شل گدوس Shell Gadus S5 V100 برای یاتاقان های با سرعت بالا عملکرد خوبی داشته است و حتی در دماهای کاری پایین قابلیت استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد.

گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V460D

نام قبلی: شل آلبیدا Shell Albida HDX

با دارا بودن سفت کننده لیتیوم کمپلکس، گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V460D به عنوان یک گریس صنعتی چندمنظوره خواص ضد سایش، ضد فرسایش و ضد اکسیداسیون خوبی را ارائه می دهد. کاربرد اصلی گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V460D در انواع یاتاقان ها مانند یاتاقان موتورهای الکتریکی است و عملکرد خوب خود را تا دماهای بالا نیز نشان داده است. این گریس شل گدوس نقطه ریزش بالایی دارد و عمر کاری زیادی در دماهای بالا دارد .

گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V220C

نام قبلی: شل آلبیدا Shell Albida EP

با دارا بودن سفت کننده لیتیوم کمپلکس، گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V220C به عنوان یک گریس صنعتی چندمنظوره خواص ضد سایش، ضد فرسایش و ضد اکسیداسیون خوبی را ارائه می دهد. کاربرد اصلی گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V220C در انواع یاتاقان ها مانند یاتاقان موتورهای الکتریکی است و عملکرد خوب خود را تا دماهای بالا نیز نشان داده است. این گریس شل گدوس نقطه ریزش بالایی دارد و عمر کاری زیادی در دماهای بالا دارد .

گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V100

نام قبلی: شل آلوانیا Shell Alvania RL

گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V100 یک گریس صنعتی چندمنظوره است که از سفت کننده صابون لیتیوم به همراه افزودنی های ضد سایش، ضد فرسایش و ضد اکسیداسیون تشکیل شده است. کاربرد اصلی گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V100 در انواع یاتاقان ها است و عملکرد خوب خود را تا دماهای بالاتر از 130 درجه سانتی گراد نیز نشان داده است. گریس شل گدوس تحت شرایط نوسانات زیاد و ارتعاشات بسیار پایدار است.

گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V100

نام قبلی: شل آلبیدا Shell Albida RL

با دارا بودن سفت کننده لیتیوم کمپلکس، گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V100 به عنوان یک گریس صنعتی چندمنظوره خواص ضد سایش، ضد فرسایش و ضد اکسیداسیون خوبی را ارائه می دهد. کاربرد اصلی گریس شل گدوس Shell Gadus S3 V100 در انواع یاتاقان ها مانند یاتاقان موتورهای الکتریکی است و عملکرد خوب خود را تا دماهای بالا نیز نشان داده است. این گریس شل گدوس نقطه ریزش بالایی دارد و عمر کاری زیادی در دماهای بالا دارد .

گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V220

نام قبلی: شل آلوانیا Shell Alvania RL

گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V220 یک گریس صنعتی چندمنظوره است که از سفت کننده صابون لیتیوم به همراه افزودنی های ضد سایش، ضد فرسایش و ضد اکسیداسیون تشکیل شده است. کاربرد اصلی گریس شل گدوس Shell Gadus S2 V220 در انواع یاتاقان ها است و عملکرد خوب خود را تا دماهای بالاتر از 130 درجه سانتی گراد نیز نشان داده است. گریس شل گدوس تحت شرایط نوسانات زیاد و ارتعاشات بسیار پایدار است.