سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

مولیکوت و روانکاری آن

مولیکوت و روانکاری آن

روانکارهایی که با برند و نام کمپانی مولیکونت شناخته شده اند به عنوان یک روانکار هوشمند هستند که طی تحقیقات و اکتشافات زیاد به وجود آمده اند تا بسیاری از مشکلات افراد را در خصوص روانکاری حل کنند . این نوع از روغن های صنعتی که با برند مولیکوت شناخته شده اند قابل اعتماد هستند و سبب افزایش عمر دستگاه ها می شوند . کارشناسان بین المللی در سراسر دنیا محصولات و خدماتی را به بازار عرضه کرده اند که سبب کاهش مصرف بیش از حد انرژی و بهینه سازی رواکاری می شود . شرکت مولیکوت با بیش از ۶۵ سال سابقه در زمینه ی تولید روغن صنعتی و گریس از اعتبار جهانی برخوردارند و در سراسر دنیا عرضه می شوند و مرد استقبال مصرف کننده گان قرار گرفته است .

گریس های تخصصی برند مولیکوت به گونه ای طراحی شده اند تا مشکلاتی که در ضمینه روانکاری وجود دارد را برطرف کنند. مهندسی پیچیده این گریس ها باعث کم شدن اصطکاک و سایش و در نتیجه کاهش مصرف انرژی و هزینه ها می شود.

محصولات برند مولیکوت شامل: گریس صنعتی، گریس آنتی سیز، روغن های چند منظوره، ترکیبات خاص و پوشش های ضد اصطکاک هستند

گریس مولیکوت – مواد جامد تا نیمه جامد هستند که از یک روغن پایه، یک ماده غلیظ کننده و مواد افزودنی تشکیل شده اند. این گریس برای روانکاری بلبرینگ ها و سایر قطعات متحرک استفاده می شوند.

پیست ها و روانکار های جامد – موادی مشابه گریس هستند که از درصد بالایی روانکار جامد تشکیل شده اند. این پیست ها عموما برای روانکاری محل های اتصال زیر فشار سنگین و قطعات متحرک با سرعت پایین کاربرد دارند.

گریس سیلیکون مولیکوت – گریس سیلیکون نوعی گریس است که دارای ترکیبات سیلیکونی یا پرکننده های سیلیکا می باشد. این گریس به عنوان سیلانت، گریس دی الکتریک و روانکار اتصال های فلزی به غیر فلزی استفاده می شود.

روغن مولیکوت – روانکارهای مایع مولیکوت حاوی مواد افزودنی به دقت انتخاب شده که به ارائه بهترین عملکرد کمک کرده و عمر مفید قطعات را افزایش می دهند.

محصولات مویکوت ( molykote )