سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

روغن زنجیر شل

روغن زنجیر شل

روغن زنجیر شل

روغن زنجیر جهت روانکاری قطعات متحرک مثل یاتاقانهای متحرک نقاله ها و یا زنجیرهای متحرک در کوره های پخت استفاده می شود که تحت شرایط عملیاتی با دماهای خیلی بالا کار می کنند.

روغن زنجیر شل

روغن زنجیر مناسب باید پایداری بالا در برابر اکسیداسیون و خواص ضدسایشی داشته باشد. همچنین باقیمانده کربن بسیار پایین روغن زنجیر، استفاده از آن را در کوره ها و زنجیر تونل های پخت صنایع مختلف، با مزایای عملیاتی گسترده ای همراه نموده است. روغن زنجیر مناسب باید با حفاظت در برابر سایش و خوردگی میله ها، پیچ و مهره ، زنجیرها و غلطک از آنها محافظت کند.

روغن زنجیر در فشارهای مداوم برای تولید پنل ها بر پایه چوب بسیار موثر و کارآمد است. مواد موجود استفاده شده در روغن زنجیر از تشکیل رسوب ها و مواد زائد جلوگیری می کند و آنها را از محل های روانکاری پراکنده می کند. عملکرد خوب روغن زنجیر در دمای بالا موجب شده است که روغن زنجیر را در کوره ها و نقاله های صنایع ذوب آهن مورد استفاده قرار گیرد.

خرید روغن زنجیر
در هنگام خرید روغن زنجیر به بازه دمایی عملکرد روغن توجه کنید تا در دماهای بالا روغن دچار مشکل نشود. می توانید جهت مشاوره ی رایگان و قیمت روغن زنجیر شل و سایر روغن های صنعتی از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید :

 

گیلان، رشت، بلوار معلم
کوچه 10 متری پنجم طالقانی، ساختمان احمدی، طبقه اول