سلام ، به سایت شرکت پارسیس سگال پویا خوش آمدید.

انواع دیگه روغن شل

انواع دیگه روغن شل

افزایش بازده موتور خودرو با انتخاب درست روغن موتور

اگر به بازار و تعمیرگاه های خود سری زده باشید حتما آن ها یکی از روغن های موتور شل را به شما پیشنهاد می کنند، این روغن ها در سطح جهانی به کیفیت بسیار بالا زبانزد هستند و تفاوتی ندارد که از چه سگمنت و دسته خودرویی استفاده می کنید؛ شل برای شما نیز انتخاب مناسبی خواهد داشت.

اگر صاحب خودرو از شرکت های داخلی تا خارجی مانند تویوتا، هیوندای، کیا، نیسان و… هستید بهتر است بازدهی بالا در کنار قیمت مناسب (در طولانی مدت) را تجربه کنید.

وغن شل 100% اورجینالReviewed by پارسیس سگال پویا on Jan 29Rating: 5.0روغن شل 100% اورجینالدر بخش های اصلی موتور خودرو و یا موتورسیکلت شما قسمت هايي وجود دارد که باید مرتبا توسط مایه ای روان شوند تا فعالیت درست و بی نقصی از خود بر جای بگذارند.

روغن شل

اگر در پاسخ به این سوال بخواهیم بگوییم روغن موتور چیست و در خودرو ها چه نقشی را ایفا می کند باید گفت که: در بخش های اصلی موتور خودرو و یا موتورسیکلت شما قسمت هايي وجود دارد که باید مرتبا توسط مایه ای روان شوند تا فعالیت درست و بی نقصی از خود بر جای بگذارند.

همین طور نیاز است که مواد اضافه و آسیب هایی که می تواند موتور خودروی شما را تهدید کند به خود جذب کرده و اصطکاک در اثر تغییر حرکت بخش های مختلف سیستم موتور را به حداقل برساند.

اگر اولین بار به تعمیرگاه ها و فروشگاه های روغن موتور مراجعه کنید با مارک های مختلفی در بازار روبرو می شوید که احتمالا در مورد آن ها اطلاعات کافی را ندارید و باید گفت که انتخاب اشتباه می تواند موجب شود که نه تنها موتور شما عملکرد خوبی را از خود بر جای نگذارد، بلکه دچار افزایش دما و رخنه لجن به قسمت های حساس موتور شود.